logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

AJATIN PLUS Extra

[ Back ]

NázevAJATIN PLUS Extra
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska43/2012
Držitel rozhodnutíPROFARMA-PRODUKT, s.r.o., Liberecká 20, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká republika,
VýrobcePROFARMA-PRODUKT, s.r.o., Liberecká 20, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká republika,
SloženíBKC, alkyly C8-C18-Benzyl(alkyl)dimethylamonium bromidy 1 g a (3-aminopropyl)-dodecylamine 0,5 g ve 100 ml vodného roztoku. Pomocné látky: neionogenní tenzidy, EDTA, antikorozní přísada, voda,
Popis přípravkubezbarvá až mírně nažloutlá kapalina, charakteristické vůně po aminu, pH 9 – 11.
Balení1000 ml, 5000ml
Užitíroztok k přímému použití pro mytí a dezinfekci v potravinářství, veterinárních zařízeních nebo jiných veřejných místech a zařízeních s vysokým výskytem možné kontaminace. Spektrum účinnosti: Likviduje bakterie, houby, řasy, mykobakteria (tuberkulocidní), obalené viry (HIV, HBV aj.)
Způsob použitíDezinfekci provádějte ponořením do roztoku, dokonalým otřením roztokem, nebo postříkáním (u mechanických rozprašovačů aplikujte ze vzdálenosti 10 cm). Nechte působit 15 minut. Poté vše opláchněte pitnou vodou. Prostory, ve kterých se chovají, zdržují nebo přepravují zvířata vystříkejte důkladně roztokem Ajatinu Plus extra a nechte působit do uschnutí.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNebarví, nekoroduje materiály, nezapáchá. Mýdla ruší dezinfekční účinek. Dezinfekci provádějte buď po umytí a opláchnutí nebo provádějte mytí až po 15 minutách působení dezinfekce. Není vhodná kombinace AJATINU PLUS Extra se silně oxidujícími látkami (peroxid vodíku). Nekombinujte přípravek se silnými kyselinami a zásadami nebo oxidujícími látkami.
Způsob skladováníSkladujte v originálním balení při teplotě 10 - 30°C, chraňte před mrazem a přímým sluncem.
Doba použitelnosti3 roky od data výroby v původním uzavřeném obalu.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21