logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Odpuzovač klíšťat jemný

[ Back ]

NázevOdpuzovač klíšťat jemný
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska28/2014
Držitel rozhodnutíBaron Ústí nad Labem s.r.o., V Přírodě 1025/10, 40001 Ústí nad Labem Česká republika
VýrobcecdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau, Německo,
SloženíAlkohol, Azadirachta indica Oil,Geranium Oil, Lavandula angustifolia Oil,Leptospermum scoparium Oil, Illicium verum Oil, Účinná látka: Geraniol, baua Reg Nr. N-47640,
Popis přípravkumléčně zbarvená kapalina,
Balení 
Užitírepelentní přípravek pro koně, psy a kočky,
Způsob použitíPsi, kočky: po dobu 3 týdnů vždy naneste jednu kapku na prst a vmasírujte do pokožky mezi lopatky a na kořen ocasu (u hlodavců denně 1 kapku na šíji). Koně: 1 kapku naneste na prst a vmasírujte po obou stranách v oblasti podbřišníku a na vnitřním stehně, stejně jako za obě uši. Jakmile se dosáhne základní stabilizace, stačí aplikovat zpravidla 1-2 x týdně.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníU koní ale nepoužívat u koní, jejichž maso a mléko je určeno pro lidský konzum - spotřebu.Kůň musí být v průkazu koně deklarován jako nepotravinový. Kůň ošetřený tímto přípravkem nesmí být již nikdy určen pro lidský konzum. PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT! Zabraňte kontaktu s očima!
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21