logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

G-Mix Spray

[ Back ]

NázevG-Mix Spray
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska52/2014
Držitel rozhodnutíHYPRED CZECH s.r.o, Vídeňská 11/127, Brno 619 00, Česká republika,
VýrobceHYPRED S.A. - 57, Boulevard Jules Verger B.P 10180, 35803 DINARD Cedex – FRANCE
Složeníúčinná látka(y) na 100g produktu : oxid chloričitý 0,025g+L-(+)-mléčná kyselina 2,67g,
Popis přípravkuG-Mix Spray se získává smícháním rovných částí (objem/objem) přípravku G-Mix Spray activ' a G-Mix Spray base. Čirá bezbarvá tekutina bez zápachu pH : 2,1±0,2,
Balení10 kg
UžitíG-Mix Spray je protikvasinková, baktericidní dezinfekce působící i na jednobuněčné řasy Prototheca a virucidní přípravek pro dezinfekci struků postřikem po dojení. Rychlý účinek: - Baktericid pro Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus uberis, Streptococcus agalactiae a Listeria monocytogenes a proti-kvasinkový účinek pro Candida albicans včetně jednobuněčných řas Prototheca do 30 sekund. Virucid pro orthopoxviry vakcíny a ECBO do 5 minut. Baktericidní a protikvasinková účinnost do 30 sekund a virucidní účinnost do 5 minut byly prokázány i po 30 hodinách po smíchání.
Způsob použitíG-Mix Spray se získává smícháním rovných částí (objem/objem) přípravku G-Mix Spray activ' a G-Mix Spray base. Důkladně směs promíchejte před použitím, až vznikne homogenní naoranžovělý roztok. G-Mix Spray nanášejte postřikem po každém dojení. Pravidelně čistěte nanášecí zařízení.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři příštím dojení použijte vždy postup čištění a sušení struku před nasazením dojicího zařízení.
Způsob skladováníSkladujte na chladném a suchém místě, vyvarujte se teplotám pod bodem mrazu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Skladujte přípravek v originálním balení.
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21