logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

MARGUS VAPO GUN SPRAY for Dogs and Cats

[ Back ]

NázevMARGUS VAPO GUN SPRAY for Dogs and Cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska34/2015
Držitel rozhodnutíNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko/Tommi CZ s.r.o, Za Nádražím 2569, CZ – Písek, Česká republika.
VýrobceNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko
Složenípřírodní extrakt Margosa 3,0%,
Popis přípravkupři 30°C čirá kapalina jantarové barvy, slabého zápach po cibuli a česneku, pH neutrální.
Balení 
UžitíBlechy a klíšťata jsou parazité, kteří jsou schopni zamořit prostředí a poškodit zdraví Vašich zvířat. Zvíře a místa, ve kterých se pohybuje, účinně ochráníte pravidelným používáním přípravku MARGUS VAPOGUN, efektivně odpuzuje veškerý škodlivý hmyz (blechy, klíšťata ...). Přípravek je vyroben na bázi přírodních olejů, především Margosy, není toxický, nedráždí a je biologicky rozložitelný.
Způsob použitíPřed použitím protřepejte. Nastříkejte na pelíšek zvířete a další místa, kde se zvíře zdržuje (deka, polštář, škrabadlo ...). V případě silného zamoření blechami ošetřete i tkaniny, koberce a podlahy Vašeho obydlí. Aplikujte 1 až 2x týdně.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21