logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet tick and flea repellent shampoo for cats

[ Back ]

NázevDr. Pet tick and flea repellent shampoo for cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska35/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 0,9 g/100 g
Popis přípravkuopalizující kapalina s typickou květinovou vůní,
Balení 
UžitíDr. Pet tick and flea repellent shampoo for cats – antiparazitární šampon pro kočky. Antiparazitární šampon s repelentním účinkem pro kočky jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíOdstraňte víčko z obalu a odměřte množství šamponu odpovídající hmotnosti kočky. Dávkovaní a způsob použití: Obsah jednoho uzávěru je 6ml, to stačí na 10kg živé hmotnosti. Naneste šampón na namočenou srst, vytvořte bohatou pěnu a jemně ji vmasírujte do srsti a kůže. Přípravek by se měl dostat hlavně do okolí uší, podbřišku a mezinoží, tedy na místa s nejčastějším výskytem vnějších parazitů. Dbejte na to, aby se šampon nedostal zvířeti do očí, úst, uší a zvukovodu. Potom srst důkladně opláchněte vlažnou vodou. Srst přesušte fénem nebo nechte volně uschnout. Přípravek odpuzuje blechy a klíšťata minimálně 7 dní od aplikace.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21