logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Interflytox G

[ Back ]

NázevInterflytox G
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska45/2015
Držitel rozhodnutíInterhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo/Claus Huth Praha, s.r.o., Za poříčskou branou 4, 186 00 Praha 8, Česká republika,
VýrobceInterhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo
Složení0,5g/kg Acetamiprid (CAS: 135410-20-7); 0,6% (z)-9-Tricosen (CAS27519-02-4),
Popis přípravkužluté granule neutrálního zápachu, pH 6 – 9,
Balení2 kg
UžitíVysoce účinný insekticidní granulovaný přípravek k hubení především much a jiného obtížného hmyzu s vábící a účinnou látkou. Má spolehlivý, rychlý a vytrvalý reziduální účinek. Interflytox G je velice účinný proti létajícímu hmyzu ve stájích, chlévech, stáních pro dobytek, stejně jako je možné jeho využití v domácnostech a průmyslových objektech. Interflytox G přitahuje samčí i samičí jedince a nutí je přípravek konzumovat až uhynou, účinek je náhlý.
Způsob použitíAplikace v granulích: Granule umístěte na podložku z lepenky, nebo plechu, všude tam, kde se hmyz vyskytuje a napadení je zvlášť silné (Parapety, sloupy, stěny, okna apod.) Aplikace jako nátěr: Přípravek namícháme v poměru 1:1 (1g:1ml) s cca 40?C teplé vody, vzniklou substanci promícháme až do vzniku pasty, takto vzniklou pastu natíráme na karton, dřevěnou podložku a zavěsíme, nebo umístíme do prostoru, kde se hmyz nejvíce vyskytuje. 100g přípravku je dostačující na plochu 40m?. Nestříkejte na krmivo, krmné a napájecí žlaby musí být zakryty. Obaly správně dopravujte a skladujte. Chraňte před mrazem. Obaly nesmí být znovu použity. Prázdné obaly odevzdejte na recyklaci. 2 kg Interflytox G výrobce: Interhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo/Claus Huth Praha, s.r.o., Za poříčskou branou 4, 186 00 Praha 8, Česká republika, složení: 0,5g/kg Acetamiprid (CAS: 135410-20-7); 0,6% (z)-9-Tricosen (CAS27519-02-4), popis: žluté granule neutrálního zápachu, pH 6 – 9, užití: Vysoce účinný insekticidní granulovaný přípravek k hubení především much a jiného obtížného hmyzu s vábící a účinnou látkou. Má spolehlivý, rychlý a vytrvalý reziduální účinek. Interflytox G je velice účinný proti létajícímu hmyzu ve stájích, chlévech, stáních pro dobytek, stejně jako je možné jeho využití v domácnostech a průmyslových objektech. Interflytox G přitahuje samčí i samičí jedince a nutí je přípravek konzumovat až uhynou, účinek je náhlý. způsob použití: Aplikace v granulích: Granule umístěte na podložku z lepenky, nebo plechu, všude tam, kde se hmyz vyskytuje a napadení je zvlášť silné (Parapety, sloupy, stěny, okna apod.) Aplikace jako nátěr: Přípravek namícháme v poměru 1:1 (1g:1ml) s cca 40?C teplé vody, vzniklou substanci promícháme až do vzniku pasty, takto vzniklou pastu natíráme na karton, dřevěnou podložku a zavěsíme, nebo umístíme do prostoru, kde se hmyz nejvíce vyskytuje. 100g přípravku je dostačující na plochu 40m?.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNestříkejte na krmivo, krmné a napájecí žlaby musí být zakryty. Obaly správně dopravujte a skladujte. Obaly nesmí být znovu použity. Prázdné obaly odevzdejte na recyklaci.
Způsob skladováníChraňte před mrazem.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21