logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Milben Ex

[ Back ]

NázevMilben Ex
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska73/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
Složení200 g/l Cypermethrin,
Popis přípravkutekutý koncentrát,
Balení 
UžitíMilben Ex je velmi účinný přípravek k likvidaci roztočů, zvláště pak čmelíka kuřího (Dermanyssus gallinae). Dá se použít ve stájích a chlévech, kde se mohou podobní paraziti vyskytovat. Hubící účinek nastává ihned. Dlouhodobý účinek až po dobu 6 týdnů
Způsob použitíMilben Ex smíchejte za stálého míchání s vodou v poměru: Milben Ex 100 ml/voda 5 litrů/ ošetřená plocha150 m?; při silné zátěži 100 ml/3 litry/100 m?. Aplikujte formou postřiku na postižené plochy ve stáji a na stájové zařízení. Lze aplikovat i na hnůj a podestýlku. Doporučuje se aplikaci po 5 – 6 dnech opakovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPoznámka: Milben Ex se nesmí používat za přítomnosti zvířat a přímo na zvířata.
Způsob skladováníUchovávejte obal těsně uzavřený. Chraňte před teplem a přímým slunečním světlem a skladujte na dobře větraném místě. Nesmí se odstraňovat společně s odpady z domácnosti. Zbytky je zakázáno vylévat do kanalizace.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21