logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Palmfoam

[ Back ]

NázevPalmfoam
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska79/2016
Držitel rozhodnutíPALMAX spol. s r.o., Korytná 33, 687 52 Korytná, Česká republika
VýrobcePALMAX spol. s r.o., Korytná 33, 687 52 Korytná, Česká republika
Složenísměs hydroxidu sodného, chlornanu sodného, tenzidů, hydrotropu a vody. Účinná látka: chlornan sodný, 50 g/kg (5 % hm.).
Popis přípravkunažloutlá kapalina, zápach (vůně): po chloru, hodnota pH (1% roztok při 20°C): ? 11
BaleníHmotnost obsahu (nebo objem): 20 kg, 200 kg, 1000kg
UžitíAlkalický dezinfekční a čisticí prostředek s aktivním chlórem pro čištění a dezinfekci ploch v potravinářství a zemědělství. Roztok účinných látek ve vodě. Odstraňuje organické nečistoty a dezinfikuje.
Způsob použitíDávkování (ředění) pro desinfekci: 3 - 10 l prostředku na 100 l vody dle stupně znečištění Teplota pro aplikaci: za studena, 20 - 50 ?C, při silném znečištění použijte vyšší teploty, doba působení: 15-20 minut. Pracovní roztok nanášíme na znečištěné plochy ve formě tenké vrstvy pěny. Aplikujeme nízkotlakým či vysokotlakým zpěňovacím zařízením. Je možné naředit produkt v nádobě a čistit ručně. Výrobek nepoužívejte společně s kyselými prostředky.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívejte společně s jinými prostředky. Upotřebené pracovní roztoky vypouštějte pouze do kanalizace zakončené čistírnou odpadních vod.
Způsob skladováníVýrobek skladujte v těsně uzavřených originálních obalech v suchých dobře větraných místnostech při teplotách 5 - 25 °C. Chraňte před mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním zářením. Neskladujte společně s kyselinami, amoniakem, organickými látkami. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Doba použitelnosti6 měsíců od data výroby.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21