logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Biopren pharaohś ant colony eliminator

[ Back ]

NázevBiopren pharaohś ant colony eliminator
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska2/2017
Držitel rozhodnutíBábolna Bioenvironmental Centra Ltd. (Bábolna Bio Ltd.)
VýrobceBábolna Bioenvironmental Centre Ltd. (Bábolna Bio Ltd.) Szállás u. 6.,H-1107 Budapest , Hungary
Složení0,5%S-methopren, CAS 65733-16-6
Popis přípravkuinsekticid ve formě granulátu umístěný do plastové návnadové stanice
Balení 
Užitínástraha na hubení mravenců faraónů v domácnostech
Způsob použitíPřestřihněte konec plastového obalu stanice v místě přerušované čáry a odstraňte ochrannou fólii z lepivé podložky. Připevněte návnadu podél mravenčích stezek (velmi blízko k trase, ale ne přímo na ni). Vyvarujte se rozsypání granulátu. Dělnice mravenců zanášejí nástrahu do mraveniště na krmení královny. Přípravek nemá smrtící účinek, ale zabraňuje rozmnožování, sterilizuje královnu a v průběhu 12-14 týdnů vymře populace mraveniště. Doporučené dávkování je 2 stanicové návnady na 20 m2. Při hojném výskytu mravenců doporučujeme ponechat nástrahu po dobu 3 měsíců na stejném místě. Je-li návnada prázdná nebo poškozená, je třeba ji vyměnit za novou.
Bezpečnost práceBezpečnostní pokyny pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.Po manipulaci se umyjte ruce velkým množstvím vody a mýdlem.Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Způsob skladováníuchovávejte v temnu, suchu, chladu
Doba použitelnosti3 roky

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21