logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

MAXFORCE

[ Back ]

NázevMAXFORCE
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska14/2004
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBayerCropscience S.A., Francie,
Složeníhydramethylnon tech. 2,26 %,
Popis přípravkuInsekticidní nástraha pro profesionální použití ve formě pasty, určená k hubení švábů a rusů v bytech, hotelích, zdravotnických zařízeních, skladech, potravinářských provozech a dalších objektech komunální hygieny. Aplikace je prováděna pomocí tlakového lisu, který je dodáván samostatně.
Balení 
UžitíPřípravek je možno k hubení švábů a rusů.
Způsob použitíNástrahu aplikujte bodově nebo v páscích na skrytá místa, která nejsou příliš intenzivně osvětlena, nejlépe do různých spár a prasklin, které mohou sloužit jako úkryty. Výhodou přípravku Maxforce je, že ho lze aplikovat i na místa extrémně vlhká a mastná, eventuelně i prašná. Snížení populace švábovitých se projevuje již po týdnu, ale pasta zůstává účinná po dobu min. 12 týdnů po vyložení. Působí na dospělce i na nymfy. Po 4 týdnech zkontrolujte nástrahu a případně doplňte nebo aplikujte na nová místa. Pokud je nástraha vystavena přímému slunečnímu světlu, životnost se zkracuje. Aplikační dávka na m2 ošetřené plochy: švábi 0,50 - 1,00 g/m2, rusi 0,25 - 0,50 g/m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v suchých, chladných, uzavřených skladech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a chemických látek (včetně obalů). Přípravek nesmí zmrznout. Pokud teplota nepřesáhne 35 °C je skladovací doba 3 roky. Datum výroby je na obalu.
Doba použitelnosti3 roky od data výroby.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21