logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginHome Inspekce Prodejci vyhrazených léčivých přípravků
Prodejci vyhrazených léčivých přípravků PDF Tisk Email

V této sekci se nacházejí dokumenty a podklady pro oblast prodeje vyhrazených léčivých přípravků a požadavky a formuláře pro prodejce vyhrazených veterinárních léčivých přípravků.

Sekce je rozdělena na:

  • Formuláře (pro podání oznámení ÚSKVBL o zahájení prodeje, pro doložení oprávněnosti odběru pro distributora, pro hlášení nežádoucích účinků léčiv)
  • Pokyny (bližší informace pro prodejce vyhrazených léčivých přípravků, jak naplňovat požadavky správné praxe prodejce vyhrazených léčiv)
  • Přehledy a seznamy (aktuální přehledy prodejců vyhrazených léčiv a seznam vyhrazených veterinárních léčivých přípravků)

UPOZORNĚNÍ: S platností od 1.5.2010 dochází u přípravků Frontline Spot on pro psy (4 přípravky podle síly) a Frontline Spot on pro kočky (1 přípravek) na základě kladného posouzení žádosti držitele k přeřazení těchto přípravků mezi vyhrazené veterinární léčivé přípravky, od tohoto data tudíž bude možné tyto přípravky distribuovat i prodejcům vyhrazených léčivých přípravků a prodávat na těchto prodejnách (viz seznam v této části stránek). Jiných registrovaných léčivých přípravků ve formě spot on se tato změna v současné době netýká! Pokud ke změně dojde, budeme vás na tomto místě informovat.

Za oblast prodeje vyhrazených veterinárních léčivých přípravků odpovídá MVDr. Bronislava Midrlová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Březen 2017 08:36