logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginHome Inspekce Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP
Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP PDF Tisk Email

 

Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv jako orgán výkonu státní správy v oblasti veterinárních léčiv vede od 1.12.2022 v souladu s ustanovením § 16 odst. 3 písm. q) zákona č. 378/2007 Sb., zákon o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (dále jen „zákon o léčivech“) seznam internetových stránek nabízejících veterinární léčivé přípravky v rozporu s tímto zákonem (dále jen "seznam stránek s nelegální nabídkou veterinárních léčivých přípravků") a zveřejňuje ho na svých internetových stránkách. Zákon o léčivech dále k obsahu seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků uvádí v § 101a, že obsahuje adresu internetové stránky a den zápisu internetové stránky do seznamu nelegálních internetových stránek, popřípadě den výmazu zápisu internetové stránky z tohoto seznamu.  
 
Poskytovatelům připojení k internetu na území České republiky zákon o léčivech v § 101c ukládá povinnost zamezit v přístupu k internetovým stránkám uvedeným v seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků, a to do 15 dnů ode dne zveřejnění internetové stránky v seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků.


V současné době není v seznamu vedena žádná internetová stránka

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Nelegální stránky s VLP ÚSKVBL.xlsx)Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP[Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP]8 Kb
Aktualizováno Čtvrtek, 13 Duben 2023 08:00